Бродерия машина с бродерия софтуер 8 глави
Искате да произвеждате най-елегантните и деликатни продукти бродерия? Wanyang Technology сега ви носи най-функционалните нови 8 глави 9 12 15 игли плоска тениска компютъризирана бродерия машина цена в Китай за продажба от професионалната си фабрика. Предоставяме не само най-качествената бродерия машина, но и най-изисканите услуги.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
За УОНЙО
WONYO бродерия машина компания е основана в 2009.От самото начало,ние сме се посветили на изследванията & развитие на бродерия машина. До сега,ние сме притежавали лента бродерия машина, печатане на машина за бродерия,едноглава капачка бродерия машина,многоглава машина за ембоидерия и т.н.

Описание на продукта



| Модел | WY1508CH |
| Функтиом | Капачка/тениска/плоска/3D бродерия |
| Условие | Нов |
| Глава | 8 глави |
| Игли | 15 игли |
| Зона за бродиране | 400*450мм |
| Марка | УОНЙО |
| Максимална скорост | Р.П.M |
| Система за контрол | 12Сензорен екран инча |
| Език | 16 Езици |
| Подстригване на конци | Автоматично подстригване |
| Преимущество | Бърза доставка |
| Власт | 150W |
| Машинен тестов отчет | Предоставена |
| Видео Изходящо-инспекция | Предоставена |
| Опаковане | Дървен калъф |
| Габаритни нива на аналитичност | 436*114*172 см |
| Тегло | 1400 кг |
| Място на произход | Гуандонг,Китай |
| Следпродажбено обслужване | Предоставена |
| Гаранция | 3 години |
Аксесоари

Проби

Обратна връзка с клиенти

Опаковане&доставка

Свържете се с нас

Популярни тагове: бродерия машина с бродерия софтуер 8 глави, Китай, производители, доставчици, фабрика, прегледи, евтин, цена, купуват, за продажба
Може да харесаш също
-

Горещи продажби продукт 2 глава компютърна бродерия ...
-

Индустриална компютърна бродерия машина
-

6 глава 15 игли високоскоростна бродерия машина
-

4 главата компютърни Cording бродерия машина
-

2 глави мъниста бродерия машина площ 500 * 400 мм WONYO
-

1000 RPM Китай Dahao компютъризирана 6 глава 15 игли...






