
12 конци Многофункционална бродерия машина цифрова
12 конци многофункционална бродерия машина цифрова Тази машина е 2 глави 12 игли Висока скорост Бродираща машина, най-добро качество с добра цена. Ние сме фабрика директно, може да предложи услуга по всяко време лесно. Добре дошли да посетите нашата фабрика и да поръчате. Плащането в брой също е приемливо ....
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
12 конци многофункционална бродерия машина цифрова
Тази машина е 2 глави 12 игли Висока скорост Бродираща машина, най-добро качество с добра цена.
Ние сме фабрика директно, може да предложи услуга по всяко време лесно.
Добре дошли да посетите нашата фабрика и да поръчате.
Плащането в брой е приемливо.
Контакт: г-жа Ellen (Whatsapp: 008613249433095)
Машини за видеоклипове: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
* 2 главата бродерия машина
* Високоскоростна бродерия машина
* Капачка бродерия машина
* Тениска бродерия машина
* Плоска бродерия машина
* Машина за бродиране на панталони
* Обувки Бродерия машина
* Гуанджоу бродерия машина
| Модел | WY1502CH |
| операция | компютъризирана |
| Номер на главата | 2 глави |
| Номер на игла / цвят | 15 |
| Област за бродерии | 400 * 450милиметра |
| Размер на работния плот | 450 * 500 милиметър |
| Главен интервал | 400мм |
| сертифициране | CE, SGS |
| Следпродажбено обслужване | Инженери на разположение за обслужване на машини в чужбина |
| приложение | плосък, шапка, тениска, завършени облекла, лого, 3D |
| Пакет | Дървен калъф |
| Мотор | Серво и стъпков двигател |
| Гаранция | 24 месечна ограничена гаранция с поддръжка през целия живот |
| език | 12 езика |
| скорост | 1000rpm |
| компютър | 10-инчов LCD дисплей и сензорен екран, който показва шевове в реално време |


IV.Включени фоайета / рамки
А. 2 x риза предна кръгла обръч 9 см (3.5 ")
Б. 2.2 х риза предна кръгла обръч 23 см (9 ")
C. 2 x риза отпред кръгъл обръч 12 см (4.7 ")
D. 2 x яке обратно Квадратни обръч 30 x 30 cm (12 "x 12")
Д. 2 x риза предна кръгла обръч 15 cm (5.9 ")
Е. 1 x рамка за крила 56 x 38 cm (22 "x 15")
| Рамки: (безплатни изпратени) | 2 комплекта задни обкати за 30 см х 30 см (11.80 "х 11.80") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 19 см (7.50 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 15 см (5.90 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 12 см (4,70 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 9 см (3,50 ") за всяка глава |
| Приставка за капачки | (2 пръстена за капачката, 1 капачка, 1 шапка за шапка) за всяка глава |
| Плоска рамка | 1 рамка на крилото: 81 см х 48 см (32 "x 19") за 2 глави |
| Пътни колела | включени за лесно движение на машината |
| Ръководство за експлоатация | Английска и Френска версия, могат да се добавят и други езици |
| Бобин навивач | включен |
| Кутия за инструменти | да, с игли, рециркулатори, сензор, калерче ... |

Опаковане и доставка
Срок на доставка: Производството отнема около 15 дни, изпраща се в рамките на 7-10 дни след получаване на 100% плащане
Срок на изплащане: 30% TT авансово плащане преди производството, 70% TT остатъчно салдо преди доставка.
Нашата услуга
1. Нашите инженери са на разположение да служат в чужбина
2.Warranty: 24 месеца за цялата машина, 36 месеца безплатно надстройка за система за управление.
3.Train1 или 2 инженери за клиента безплатно, но пътни разходи (билети за пристигане и заминаване) трябва да на клиента;
4.По време на гаранционния период, като например неизправност на машината, е проблем с качеството, безплатна поддръжка.
Услугата не включва човешки фактори или фактори на околната среда, секция за повреда и консумативи на клиенти
5. Всички такси трябва да се събират от клиентите за обслужване на място след превишаване на гаранционния срок.
Обратна връзка от клиента: 
| игли | ГЛАВА | ВЪТРЕШНО ОБЗАВЕЖДАНЕ (L * W) | ГЛАВА ИНТЕРВАЛ (мм) | Дължина (mm) | Ширина (mm) | Височина (mm) | Тегло (кг) |
| 6 \ 9 \ 12 | 2 | 400 * 450 | 400 | 1520 | 900 | 1530 | 350 |
| 6 \ 9 \ 12 | 4 | 400 * 450 | 400 | 2620 | 900 | 1500 | 600 |
| 6 \ 9 \ 12 | 6 | 400 * 450 | 400 | 4250 | 900 | 1500 | 950 |
| 6 \ 9 \ 12 | 8 | 400 * 450 | 400 | 5050 | 900 | 1500 | 1200 |

Потърсете агент по цял свят!
Контакт: г-жа Ellen Yang ( 008613249433095)
Марка: WONYO
OEM / ODM са приети
TT / кредитна карта / Echecking приета
Дигитализиращ софтуер / Безплатно обучение / 3 години гаранция / Налични услуги за морския транспорт
Цената може да бъде договорена!
Популярни тагове: 12 нишки много главата бродерия машина цифров, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купуват, за продажба
Не
Не
Може да харесаш също
-

Единична глава 12 игли Компютърна бродерия машина с ...
-

Фото дизайн Компютризирана машина за бродерии Единич...
-

Нова 1 машина за бродиране на главата
-

2 главата 15 Цветове Автоматична шапка Бродираща машина
-

8 главата промишлени автоматични бродерия машина
-

2 главата Custom Sequin и навиване бродерия машина

