
Най-добрата машина за бродерия с множество глави с всички части
4 глава 15 Игли Високоскоростна машина за бродерия, снабдена с 10-инчов сензорен екран; с висока скорост и нисък шум, висококачествен изход. Тя може да направи Cap, T-shirt и Flat Embroidery. Също така може да направи 3D бродерия. Повече подробности можете да се свържете с моя акаунт: 008613249433095 за още снимки и видеоклипове.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Най-добрата машина за бродерия с множество глави с всички части
Контакт: г-жа Ellen Yang
Whatsapp: 008613249433095
Защо да изберем това?
1. Висока скорост с висококачествени части (метален материал)
2. 4 главата може да направи повече работа.
3. Висококачествен изход с нисък шум.
4. 15 игли могат да направят повече цветове едновременно.
5. Може да служи за промишлено използване.
| Модел | WY1504CH |
| операция | компютъризирана |
| Номер на главата | 4 глави |
| Номер на игла / цвят | 15 |
| Област за бродерии | 400 * 450милиметра |
| Размер на работния плот | 450 * 500 милиметър |
| Главен интервал | 400мм |
| сертифициране | CE, SGS |
| Следпродажбено обслужване | Инженери на разположение за обслужване на машини в чужбина |
| приложение | плосък, шапка, тениска, завършени облекла, лого, 3D |
| Пакет | Дървен калъф |
| Мотор | Серво и стъпков двигател |
| Гаранция | 24 месечна ограничена гаранция с поддръжка през целия живот |
| език | 12 езика |
| скорост | 1000rpm |
| компютър | 10-инчов LCD дисплей и сензорен екран, който показва шевове в реално време |
| Рамки: (безплатни изпратени) | 2 комплекта задни обкати за 30 см х 30 см (11.80 "х 11.80") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 19 см (7.50 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 15 см (5.90 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 12 см (4,70 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 9 см (3,50 ") за всяка глава |
| Приставка за капачки | (2 пръстена за капачката, 1 капачка, 1 шапка за шапка) за всяка глава |
| Плоска рамка | 1 рамка на крилото: 81 см х 48 см (32 "x 19") за 2 глави |
| Пътни колела | включени за лесно движение на машината |
| Ръководство за експлоатация | Английска и Френска версия, могат да се добавят и други езици |
| Бобин навивач | включен |
| Кутия за инструменти | да, с игли, рециркулатори, сензор, калерче ... |
Включено е прикрепването на капачката
10 инчов сензорен екран
Обратна връзка от клиента:
Услуга за връзка:
Популярни тагове: Най-добрата машина за бродерия с множество глави с всички части, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купуват, за продажба
Не
Не
Може да харесаш също
-

2 Глава 12 Игли компютър Висока скорост Бродираща ма...
-

Последна 1 глава 9 игли за бродерия машина за продажба
-

Гуанджоу Единична глава Компютърна бродерия машина
-

2 глави плоска бродерия машина Tajima дизайн Голяма ...
-

Единична глава 12 и 15 игли Компютризирана машина за...
-

8 главата промишлени автоматични бродерия машина

