Компютъризирана машина за бродиране с 1 глава с операционна система
Искате да произвеждате най-елегантните и деликатни продукти за бродиране? Wanyang Technology сега ви предлага най-функционалните нови игли с 8 глави 9 12 15 плоска тениска за компютърна машина за бродиране на цена в Китай за продажба от професионалната фабрика. Ние предлагаме не само най-качествената машина за бродиране, но и най-добрите услуги.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Относно WONYO
Компанията за машини за бродиране WONYO е основана през 2009 г. От самото начало ние се посветихме на изследването и развитието на машината за бродиране. Досега ние притежавахме машина за бродиране с лента, машина за бродиране, машина за бродиране с една глава, машина за бродиране с няколко глави и др.

Описание на продукта





| Модел | WYQ1501 |
| Функция | Шапка/тениска/плоска/3D бродерия |
| състояние | Нов |
| Глава | 1 глави |
| Игли | 15 игли |
| Зона за бродиране | 200*360 мм |
| Марка | WONYO |
| максимална скорост | 1200 R.P.M |
| Контролна система | 8 Инчов сензорен екран |
| език | 16 езика |
| Подрязване на конци | Автоматично подрязване |
| Предимство | Бърза доставка |
| Мощност | 150W |
| Доклад за тестване на машината | При условие |
| Видео Изходяща проверка | При условие |
| Опаковане | Дървен калъф |
| Габаритни размери | 98*84*85 см |
| Тегло | 158 кг |
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Следпродажбено обслужване | При условие |
| Гаранция | 3 години |
Характеристика
●Подходяща за шапка/тръбна/тениска/плоска бродерия
●Директна фото бродерия
●8инчов компютър със сензорен екран
●270 градуса широка рамка на капачката
●Автоматична смяна на цвета Аварийно спиране
●USB порт и мрежа за прехвърляне на дизайн са налични
●Различни размери на обръча за бродиране, за да отговорят на изискванията на клиентите
Аксесоари

Образци

Обратна връзка от клиента

Опаковка и доставка
| Пакет | Дървен калъф |
| размер | 98*84*95 мм |
| Тегло | 158 кг |
| Доставка | 7-15 работни дни (1 комплект.Ако закупите няколко машини, времето за доставка трябва да бъде договорено.) |

нашите услуги
Предпродажбено обслужване
* Поддръжка за запитвания и консултации.
* Поддръжка за тестване на проби.
* Вижте нашата фабрика.
Следпродажбено обслужване
* Инженери на разположение за обслужване на машини в чужбина.
Популярни тагове: Компютъризирана машина за бродиране с 1 глава с операционна система, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купувам, за продажба
Може да харесаш също
-

2 Глава 12 Игли компютър Висока скорост Бродираща ма...
-

Машина за бродерия с единична глава за плоска бродерия
-

WONYO 6 главата бродерия машина вземане Лого Wear
-

Лесна работа Автоматична машина за бродиране с една ...
-

Тръбна единична глава Wanyang комерсиална машина за ...
-

Машина за бродиране на облекло с много игли







