Търговска машина за бродиране с много игли Цена
Искате да произвеждате най-елегантните и деликатни продукти за бродиране? Wanyang Technology сега ви предлага най-функционалните нови 8 глави 9 12 15 игли с плоска тениска, компютъризирана машина за бродиране, цена в Китай за продажба от своята професионална фабрика. Ние предлагаме не само най-качествената машина за бродиране, но и най-добрите услуги.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Относно WONYO
Компанията за машини за бродиране WONYO е основана през 2009 г. От самото начало ние се посветихме на изследването и развитието на машината за бродиране. Досега ние притежавахме машина за бродиране с лента, машина за бродиране, машина за бродиране с една глава, машина за бродиране с няколко глави и др.

Описание на продукта



| Модел | WYQ1201 |
| Функция | Шапка/тениска/плоска/3D бродерия |
| състояние | Нов |
| Глава | 1 глави |
| Игли | 12 игли |
| Зона за бродиране | 200*300 мм |
| Марка | WONYO |
| максимална скорост | 1000 R.P.M |
| Контролна система | 8 Инчов сензорен екран |
| език | 16 езика |
| Подрязване на конци | Автоматично подрязване |
| Предимство | Бърза доставка |
| Мощност | 150W |
| Доклад за тестване на машината | При условие |
| Видео Изходяща проверка | При условие |
| Опаковане | Дървен калъф |
| Габаритни размери | 98*84*95 см |
| Тегло | 158 кг |
| Място на произход | Гуангдонг, Китай |
| Следпродажбено обслужване | При условие |
| Гаранция | 3 години |
Аксесоари

Образци

Обратна връзка от клиента

Опаковка и доставка

Свържете се с нас

Популярни тагове: търговска машина за бродиране с много игли цена, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купува, за продажба
Може да харесаш също
-

Нова единична глава промишлени бродерия машини
-

Нова 2 машина за бродиране на глава на компютър
-

Wonyo преносими шевна машина цена бродерия
-

WONYO Индустриална Единична Глава Игла Компютъризира...
-

Домакински питейна компютърна бродерия машина цена о...
-

Удобна компютърна машина за шев и бродерия за домаки...







