
Домашна шевна машина за бродиране 1 глава 1 игла 200х280мм
1 глава 1 игла шевна машина за бродиране youtube работеща видео връзка: https://youtu.be/h1yjU72QykA Контакт за продажби: Miss Nicki Whatsapp# плюс 8618923830967 Wechat: wonchina
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
1 глава 1 игла шевна машина за бродиране

youtube работеща видео връзка:
https://youtu.be/h1yjU72QykA
Контакт по продажбите: г-ца Ники
Whatsapp# плюс 8618923830967
Wechat: wonchina

| скорост | 0-850 оборота в минута |
| Площ за бродиране (MAX) | 200*280 мм |
| Вграден{0}}дизайн на бродерия | 312 вида |
| Вградени-букви/цифри/ръбове | да |
| Вход за персонализиран шаблон (USB) | поддържа |
| Файлов формат за бродиране | DST,DSB |
| Бързо импортирани модели за бродиране | да |
| Увеличение/завъртане/огледало/панорамиране на шаблон | поддържа |
| Комбинация буква/модел | поддържа |
| Дисплей за цвят на конеца | поддържа |
| Редактиране на фон на модел/оцветяващ ефект | поддържа |
| Напредък на бродирането | Проследяване{0}}в реално време |
| Бродиране бързо напред/назад | поддържа |
| Бързо резбоване | да |
| Автоматично подрязване | да |
| Автоматично навиване (шпиндел) | да |
| Регулирайте скоростта | да |
| Кръгово дъгово подреждане на буквите | да |
| LCD сензорен панел | да |
| Откриване на долна резба | да |
| Автоматична компенсационна бродерия | да |
| Откриване на прекъсване на нишката | да |
| Функция за заключване на екрана | да |
| Екранът | 7" LCD екран |
| Възможности за съхранение | Поддържа 30 милиона шева за съхранение на модели |
| Шевна светлина | LED |
| Операционен език | 11 вида език |
| Захранване | 100-240V 50HZ/60HZ |
| мощност | 55W |
| Нето тегло | 14,5 кг |
| Брутно тегло | 18,5 кг |
| Размер на опаковката (обемно тегло 42 кг) | 670*545*555 мм |

Популярни тагове: битова шевна машина за бродиране 1 глава 1 игла 200x280 мм, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купувам, за продажба
Може да харесаш също
-

Портативен 1 глава 6/9 цвят машина за бродерия
-

Единична глава Компютърна бродерия машина толкова до...
-

Таджима Стил Единична Глава Компютърна Мъжка Шапка Б...
-

Компактна бродираща машина Единична глава по-добра о...
-

Самостоятелна глава 12 и 15 игли Компютризирана маши...
-

Компактна единична глава за бродиране 500x800mm

