
10 главата бродерия машина с 10 инчов LCD дисплей
Устройството за бродиране WONYO 10 head е нова машина за бродиране с много игла 9, която също е подходяща за шапка, трикотаж и плоска бродерия. С повече работа, главата ще бъде по-ефективна в масовото производство.
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
10 глави Модели на бродиращи машини:
Модел | Игли | Heads | Нето тегло | Област за бродерии | Общ размер |
| WY910C | 9 | 10 | 1800кг | 400 * 450 мм | 5000 * 1490 * 1500mm |
| WY1210C | 12 | 10 | 1800кг | 400 * 450 мм | 5000 * 1490 * 1500mm |
| WY1510C | 15 | 10 | 1800кг | 400 * 450 мм | 5000 * 1490 * 1500mm |

| Основни параметри | |
| функция | Шапка бродерия, тениска бродерия, плосък бродерия ... |
| Модел# | WY910C, WY1210C, WY1510C |
| скорост | 850-1200 бримки на минута |
| Основен мотор | Серво мотор на Panasonic |
| XY Motor | Стъпков двигател |
| Софтуер за цифровизация | Dahao |
| Формат на дизайна на бродерия | DST, DSB |
| Табло за управление | Topwisdom, 10 "LCD сензорен екран |
| език | Английски, френски, испански, португалски, арабски ... общо 12 езика |
| Волтаж | AC110-220V, адаптируем за всякакви волтове |
| мощност | 50-60Hz |

| Контролна система | |
| Автоматично подстригване | да |
| Автоматично рязане | да |
| Автоматична промяна на цвета | да |
| Скриване на нишката | да |
| Размер на паметта | 20 000 000 шевове / 200 шаблона за бродиране |
| Софтуер за шрифтове / букви | на разположение |
| Код на грешка | да |
| Шев в реално време | да |
| Настройване на различни езици | да |
| USB порт, дизайн на мрежово прехвърляне | да |
| Лазерна позиция с червена светлина | да |
| Светодиодна светлина | да |

| Включени аксесоари | |
| Рамки: (безплатни изпратени) | 2 комплекта обръч за 30 см х 30 см (11.80 "х 11.80") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 19 см (7,50 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 15 см (5.90 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 12 см (4,70 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 9 см (3,50 ") за всяка глава |
| Закрепване на капачката | (2 пръстена за капачката, 1 капачка, 1 шапка за шапка) за всяка глава |
| Плоска рамка | 1 рамка на крилото: 81 см х 48 см (32 "x 19") за 2 глави |
| Пътни колела | Включени за лесно движение на машината |
| Ръководство за експлоатация | Английска и френска версия, могат да се добавят и други езици |
| Въртящо устройство за бобини | включен |
| Кутия за инструменти | Да, с игли, рециркулатори, сензор, калер ... |
| Допълнителни устройства: |
| Хартиена бродерия |
| Залепване на бродерия |
| Проникваща бродерия |
| Cording / Coiling бродерия |
| Бродерия на мъниста |
| Данни за опаковката | |
| Опаковъчен материал | Дървена кутия без фумигация |
| Опаковъчен размер | 5000 * 1490 * 1600 мм |
| Брутно тегло | 1800 грама |
| Друго искане | По желание на клиента |
Добре дошли да посетите нашата фабрика и офис обединени в Шенжен, Китай.
Потърсете агент / дистрибутор по целия свят!
Име на фирмата: Шънджън Wanyang Technology Co., Ltd.
Адрес: 2F, сграда B, No.1, Tiankuo Road, Guangming New District, Шенжен, Китай
Марка: WONYO
Популярни тагове: 10 главата бродерия машина с 10-инчов LCD дисплей, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купи, за продажба
Може да харесаш също
-

Единична главата Hat T риза Cording бродиране машина...
-

1 глава 12 Игла Cording Бродерия машина с голяма обл...
-

Нова малка машина за бродиране с единична глава Q201
-

2 глава 15 Игли Високоскоростна бродираща машина WY1...
-

Портативен 1 глава 6/9 цвят машина за бродерия
-

2 главата капачка и T риза машина за бродерия

