
2 глава 15 Игли Високоскоростна бродираща машина WY1502CH
2 главата Висока скорост Бродираща машина Подходяща за шапка, тениски, готово облекло, яке, кожени дрехи, чанта, обувки, топчета, пайети, карингери, шенил, скучен, плоска бродерия. 2 бродерия машина за глава с 15/12 игли за продажба. Видео клипове: https://www.facebook.com/yang.ellen1988 Ново ...
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
2 Глава 15 Игли Висока скорост Бродираща машина WY1502CH
Подходящ за шапка, тениски, готово облекло, яке, кожени дрехи, чанти, обувки, топчета, пайети, кадиране, шенилна, скучна, плоска бродерия. 2 бродерия машина за глава с 15/12 игли за продажба .
Машини за видеоклипове: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
Нов персонализиран модел с висока скорост и най-новия 10-инчов LCD сензорен екран
| Основни параметри | |
| функция | шапка бродерия, бродерия тениска, плосък бродерия ... |
| Модел# | 1502C |
| скорост | 1000-1200 бримки на минута |
| Основен мотор | Серво мотор на Panasonic |
| XY Мотор | Стъпков мотор |
| Софтуер за цифровизация | Dahao |
| Формат на дизайна на бродерия | DST, DSB |
| Табло за управление | Topwisdom, 10 "LCD сензорен екран |
| език | Английски, френски, испански, португалски, арабски ... общо 12 езика |
| Волтаж | AC110-220V, приспособим за всякакви волтове |
| мощност | 50-60Hz |
Характеристика:
А. Подходящ за бродерии за плоски, шапки и готови облекла
Б. Област на бродерия: 400 х 450 mm
В. Максимална скорост 850 SPM
Г. 270 ° Широкоъгълен капак
Е. Автоматично триене на резба
F. Автоматична промяна на цвета
G. Откриване на прекъсване на резбата
H. Предварително зашиване на дизайна
I. Електричество: 110V / 60Hz или 220V / 50Hz
J. Старт, стоп и аварийно спиране
К. Машина с ръчни пръстени от двете страни за лесно натоварване
L. Старт, стоп-ключове, инсталирани на правилното място, по-високи от последния модел, по-лесни за работа.
М. Новата структура в двете страни на машината прави цялата машина по-стабилна и стабилна.
Контролен панел:
A. Нов 8-инчов контролен панел със сензорен екран
Б. Показване на шевовете в реално време
В. Функционални клавиши, включително клавиш за избор, ръчен тример, клавиши със стрелки.
D. Изборът може да се използва за ускоряване и забавяне
Д. Размер на паметта: 2 000 000 бримки
Е. Процесорът е 150MHz с бърза скорост на системата
Ж. Порт USB е готов
Системата за управление може лесно да се актуализира
I. Интерфейсът е удобен за потребителя и е лесен за работа
Й. Много езици се предлагат като английски, испански, португалски и др.
| Контролна система | |
| Автоматично подстригване | да |
| Автоматично рязане | да |
| Автоматична промяна на цвета | да |
| Откриване на нишката | да |
| Размер на паметта | 20 000 000 шевове / 200 шаблони за дизайн на бродерия |
| Софтуер за шрифтове / букви | на разположение |
| Код на грешка | да |
| Шев в реално време | да |
| Настройване на различни езици | да |
| USB порт, мрежов трансфер дизайн | да |
| Лазерна позиция с червена светлина | да |
| Светодиодна светлина | да |

| Включени аксесоари | |
| Рамки: (безплатни изпратени) | 2 комплекта задни обкати за 30 см х 30 см (11.80 "х 11.80") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 19 см (7.50 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 15 см (5.90 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 12 см (4,70 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 9 см (3,50 ") за всяка глава |
| Приставка за капачки | (2 пръстена за капачката, 1 капачка, 1 шапка за шапка) за всяка глава |
| Плоска рамка | 1 рамка на крилото: 81 см х 48 см (32 "x 19") за 2 глави |
| Пътни колела | включени за лесно движение на машината |
| Ръководство за експлоатация | Английска и Френска версия, могат да се добавят и други езици |
| Бобин навивач | включен |
| Кутия за инструменти | да, с игли, рециркулатори, сензор, калерче ... |

| Допълнителни устройства: |
| Хартиена бродерия |
| Закачане на бродерия |
| Нужна бродерия |
| Cording / Coiling бродерия |
| Бродерия на мъниста |
| Данни за опаковката | |
| Опаковъчен материал | Дървена кутия без фумигация |
| Опаковъчен размер | 1710 * 1060 * 1480 mm |
| Брутно тегло | 490 кг |
| Друго искане | По желание на клиента |

| Други модели, като избор да отговарят на вашите изисквания за бродерия бизнес | |||||
| Модел# | Глава# | игла # | Област за бродерии | скорост | размер на пакета |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510мм | 1200SPM | 840 * 840 * 930мм |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510мм | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100 мм |
| WY11201CL, WY1501CL (по поръчка) | 1 | 12/15 | 500 * 1200 mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480 mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660 мм |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690 мм |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670 мм |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690 мм |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600 мм |

Добре дошли да посетите нашата фабрика в Шенжен, Китай.
Чувствайте се свободни да се свържете с нас за цена и видео на машините.
Търговски контакт: Елън Янг (008613249433095)
Youtube / Facebook: ellen.yang1210
Популярни тагове: 2 главата 15 игли високоскоростен бродираща машина wy1502ch, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купува, продава







