
Wonyo шивашка машина за бродиране WY1201CS
WONYO фабрика за бродиране машина, специализирана в шапка бродерия машина, един главата бродерия машина 12 & 15 игли е най-добрият продавач сред всички модели. Тя е подходяща за битови бизнес или полу-индустриални площи. Добре дошли да се свържете с нас за цена по всяко време!
- Бърза доставка
- Гарантиране на качеството
- Денонощно обслужване на клиенти
представяне на продукта
Wonyo шивашка машина за бродиране WY1201CS
Бродерия машина марка WONYO фабрика локализиране в Шенжен, Китай!
Професионална персонализирана компютърна машина за бродиране на шапки!
Потърсете агенти / партньори / дистрибутори от цял свят!
| Основни параметри | |
| функция | шапка бродерия, бродерия тениска, плосък бродерия ... |
| Модел# | WY1201CS, WY1501CS |
| скорост | 1200 бримки в минута |
| Основен мотор | Серво мотор |
| XY Мотор | Стъпков мотор |
| Софтуер за цифровизация | Dahao |
| Формат на дизайна на бродерия | DST, DSB |
| Табло за управление | Topwisdom, 7 "LCD сензорен екран, опция 8-10" |
| език | Английски, френски, испански, португалски, арабски ... общо 12 езика |
| Волтаж | AC110-220V, приспособим за всякакви волтове |
| мощност | 50-60Hz |
I. Основни характеристики
А. Подходящ за плоска бродерия, бродерия на шапки и завършени бродерии за дрехи, като тениска
Б. Автоматично триене на резба
В. Максимална скорост 1200 SPM
Г. 270 градуса Широкоъгълен капак
Д. Цветен LCD дисплей, който показва шевове в реално време
F. Вход за USB порт
G. Автоматична промяна на цвета
З. Откриване на прекъсване на нишката
I. Предварително зашийте следа с възможност за следене
J. Размер на паметта 2 000 000 бримки
К. Аварийно спиране
Л. Електричество: 110V / 60Hz или 220V / 50Hz
М. Вграден навивач на калерчета
N. Поддържайте текущите данни или работете при аварийно спиране или изключване
О. Ремонтна функция. (назад и прескочете шевовете под контролера)
П. Превключване на режима на капачка / плосък бродерия, което премахва удрянето на рамката.
Q. USB порт с бързо предаване на данни и добра съвместимост
X. Основата е интегрирана в контролния панел, предпазващ от прах или външна сила.
Y. Изборът на клавиши на панела е удобен за потребителя.
Z. Вградена мрежа
II. Компактен контролен панел
A. Цветен LCD дисплей, който показва шевове в реално време
Б. Ръчна, Полуавтоматична, Автоматична промяна на цвета
C. Функционални клавиши, включително меню, ускоряване и бавно
Г. Много езици се предлагат като английски, френски, испански и др.
Д. Клавиши за движещи се рамки, Ръчно изрязване
F. DOT кет да се върне на 100 градуса
G. Старт, Стоп и аварийно спиране
H. Статус на бродерия (Страница нагоре / надолу), USB вход,
I. Настройки на параметрите, Clear, ESC, Enter и др.
J. Числени клавиши за избор на игли
| Контролна система | |
| Автоматично подстригване | да |
| Автоматично рязане | да |
| Автоматична промяна на цвета | да |
| Откриване на нишката | да |
| Размер на паметта | 20 000 000 шевове / 200 шаблони за дизайн на бродерия |
| Софтуер за шрифтове / букви | на разположение |
| Код на грешка | да |
| Шев в реално време | да |
| Настройване на различни езици | да |
| USB порт, мрежов трансфер дизайн | да |
| Лазерна позиция с червена светлина | да |
| Светодиодна светлина | да |
| Включени аксесоари | |
| Рамки: (безплатни изпратени) | 2 комплекта задни обкати за 30 см х 30 см (11.80 "х 11.80") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 19 см (7.50 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 15 см (5.90 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи от 12 см (4,70 ") за всяка глава 2 комплекта предни обръчи на 9 см (3,50 ") за всяка глава |
| Приставка за капачки | (2 пръстена за капачката, 1 капачка, 1 шапка за шапка) за всяка глава |
| Плоска рамка | 1 крила на крилото: 56см x 38см (32 "x 19") за 2 глави |
| Пътни колела | включени за лесно движение на машината |
| Ръководство за експлоатация | Английска и Френска версия, могат да се добавят и други езици |
| Бобин навивач | включен |
| Кутия за инструменти | да, с игли, рециркулатори, сензор, калерче ... |

IV. Приставка за капачки, кутия за инструменти, USB драйвер
Проби за дизайн на бродерия
Бродиране на снимки:
| Допълнителни устройства: |
| Хартиена бродерия |
| Закачане на бродерия |
| Нужна бродерия |
| Cording / Coiling бродерия |
| Бродерия на мъниста |
Всички резервни части ще се съберат заедно с еднокорпусната компютърна компютърна бродерия машина със сензорен екран
Компютър (WY1201CS) в един случай.
Едноглава компютърна компютърна бродерия машина със сензорен компютър (WY1201CS) е ефективна и
стабилна машина с висока скорост 1200см. Това ще бъде вашият добър и правилен избор.
С автоматичен тример
Автоматична промяна на цвета
Скоростта е 1200 бримки в минута.
Работната площ е 360 * 510 мм 360 * 1200 мм.
Поддръжка на USB
Поддръжка Различен език: английски / испански / холандски / руски.
Машината ще бъде в дървена опаковка, много безопасна за морските превози.
Просто се колебайте да се свържете!
| Данни за опаковката | |
| Опаковъчен материал | Дървена кутия без фумигация |
| Опаковъчен размер | 840 * 840 * 930мм |
| Брутно тегло | сто и седемдесет килограма |
| Друго искане | По желание на клиента |
Свързан най-новия нов модел за 1 главата бродерия машина: Q200: 1 глава 6 игли, размер на бродерията: 200 * 300mm, 1000SP M Q201: 1 глава 9 игли, размер на бродерията: 200 * 300mm, 1000SPM Други модели, като избор да отговарят на вашите изисквания за бродерия бизнес | |||||
| Модел# | Глава# | игла # | Област за бродерии | скорост | размер на пакета |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510мм | 1200SPM | 840 * 840 * 930мм |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510мм | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100 мм |
| WY11201CL, WY1501CL (по поръчка) | 1 | 12/15 | 500 * 1200 mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480 mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660 мм |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690 мм |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670 мм |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690 мм |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450милиметра | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600 мм |

Потърсете агент по цял свят!
Търговски контакт: Ники Уанг
Контакт: 008618696118389
Марка: WONYO
OEM / ODM са приети
TT / Кредитна карта / Echecking / LC приета
Дигитализиращ софтуер / Безплатно обучение / 2 години гаранция / Налични услуги за задокеански услуги
Цена Може да се договаря!
Глава #: 1 глава
Игла #: 12 игли
Размер на бродерията: 360 * 510 мм
Функция: шапка, трикотаж и плоска бродерия
Скорост: 1200SPM
Компютър: 8 "LCD сензорен екран с 12 езика
Брутно тегло: 170 кг
Основен двигател: Сервомотор
XY мотор: Stepper мотор
Популярни тагове: wonyo шивашка машина за бродиране wy1201cs, Китай, производители, доставчици, фабрика, ревюта, евтини, цена, купува, продава
Може да харесаш също
-

10 главата бродерия машина с 10 инчов LCD дисплей
-

Гуанджоу Единична глава Компютърна бродерия машина
-

Компактна единична глава машина за бродиране 400x500mm
-

Единична глава 12 и 15 игли Компютризирана машина за...
-

6 главата Най-добър капак T риза и плоска бродерия м...
-

2 глави 15 конци машина за бродерия

